Kadra

Ciocia Magda – Dyrektor – Studia magisterskie z Filologii Niemieckiej ukończyła na UMCS w Lublinie. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe o kierunku Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna. Szczęśliwa mama 10 – letniego Karola i 4- letniej Wiktorii. Entuzjastka wszystkiego co nowe, innowacyjne w pedagogice i nie tylko. Zawsze uśmiechnięta, otwarta na ludzi i świat. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Ciągle coś robi, czegoś się uczy i szuka nowych wyzwań. Praca w Przedszkolu daje jej to co najcenniejsze: miłość i zaufanie przedszkolaków oraz satysfakcję z ich osiągnięć. W kontaktach z dziećmi najbardziej lubi dziecięcą bezpośredniość i możliwość bycia „jedną z nich”, bo pracując z dziećmi trzeba mieć w sobie dziecięcy entuzjazm. W Akademii Juniora opiekuję się najmłodszą grupą oraz tymi drobiazgami, dzięki którym nasze przedszkole może na co dzień sprawnie funkcjonować.

Ciocia Agnieszka – praca nauczyciela jest dla mnie nie tylko zawodem – to moja pasja i powołanie. Staram się być dla dzieci nie tylko wychowawcą, ale również przyjacielem. Codziennie wspólnie odkrywamy to, co nowe i nieznane a każdy dzień jest dla nas przygodą i wyzwaniem. Uczymy się i bawimy w twórczej i przyjaznej atmosferze, bo w ten sposób najłatwiej  jest osiągnąć  sukcesy. Widząc jak moi wychowankowie  rozwijają się i cieszą każdą chwilą spędzoną w przedszkolu wiem, że moja praca ma sens. Zadowolenie i uśmiech dziecka jest najlepszą nagrodą, jaką można otrzymać.


Ciocia Dominika – w przedszkolu spędza czas z maluszkami, gdzie wspólnie się bawi i odkrywa świat, oprócz tego jako logopeda stoi na straży języczków i buzi naszych małych odkrywców, na jej zajęciach nigdy nie ma miejsca na nudę!.

Ciocia Marta – moją rolą w przedszkolu jest dbanie o czystość i porządek oraz przygotowanie pożywnych śniadań i pysznych, zdrowych podwieczorków. Praca w przedszkolu była moim dziecięcym marzeniem, później pojawiło się gotowanie. Z zawodu jestem kucharzem i oto marzenia się spełniają 😜. Jestem kucharzem pracującym w przedszkolu. 
Po za pracą spełniam się w roli żony i mamy dwójki dzieci. Przyjemność mi sprawia zaskakiwanie rodziny i przyjaciół smakołykami z mojej kuchni. Relaksuje mnie pieczenie ciast. Wolne chwile spędzam organizując rodzinne wycieczki.